Plastová okna Heřmanův Městec

Sídlo firmy a vzorková prodejna
Havlíčkova 304
538 03 Heřmanův Městec
Provozní doba:
PO - PÁ ... 6:00 - 17:00
SO - NE ... zavřeno

Plastová okna a dveře:

» zpět na výběr kategorií

Plastová okna a dveře - DOPLŇKY

Jsme obchodním zastoupením firmy RI OKNA a.s., která v současné době patří do pěti největších výrobců plastových prvků v České republice. Plastová okna a plastové dveře v sobě nesou tu nejvyšší známku kvality.


Instalujeme vnitřní parapety se specifickou strukturou komůrek a vrchní vrstvou mimořádně pevné pryskyřicové fólie odolné proti zevnímu poškození. Boční okraje zakončujeme elegantní krytkou v barvě parapetu.

Montujeme rovněž venkovní parapety z hliníkového plechu o tloušťce 2 mm s dilatačními krytkami, které zaručí stálé vlastnosti parapetů i v nepříznivém vnějším prostředí.

Nabízíme Vám na výběr z mnoha barev a dřevěných motivů, jež jsou k nerozeznání od originálních dřevin.

Díky celostínícím venkovním nebo integrovaným vnitřním žaluziím a roletám se spolehlivým stahovacím a zajišťovacím mechanismem, které poskytnou různě intenzivní stín podle Vaší nálady a směru slunečních paprsků.

Hmyzu v průniku do vnitřních prostor Vašeho domova zabrání lehce ovladatelné okenní sítě, vyráběné ze skelného vlákna potaženého plastem, v hliníkových rámečcích. Velmi nízká tepelná roztažnost a plastový povrch zajistí samozřejmě také velmi snadnou údržbu.

Detaily najdete na webu www.ri-okna.cz.